Zpět na přispěvky
Snimek obrazovky 2018-01-06 v 16.43.55.png

Za tvůj úspěch tě odměníme!

Během tvé cesty k pevnému zdraví a vysněné postavě ti budeme neustále na blízku. Vždy se na nás obracej pro radu! Společně to zvládneme a věříme, že si na konci 90 denní Výzvy budeme moci společně říct: „Dokázali jsme to!“ Navíc, když Výzvu splníš, budeš mít možnost získat hodnotné ceny. Máme pro tebe tři kategorie ocenění za to, že jsi to zvládl/a a nakročili jsme správným směrem k zdravému životnímu stylu a spokojenému životu.

První odměna přichází každý měsíc Každý měsíc vybereme klienty, kteří úspěšně dokončili náš 90 denní program. Ti získají možnost výběru z celé řady našich produktů, a to do celkové částky 2000 Kč. Je jenom na tobě, které z našich produktů si vybereš.

Druhý stupeň odměn přichází každého půl roku Každého půl roku máme pro tři úspěšné klienty hodnotné poukazy. Šťastlivci mohou získat například poukaz na luxusní dovolenou pro dva v ČR, nákup zboží ve vybraných obchodech v hodnotě 7 000 Kč nebo našlapaný mobilní telefon od společnosti Samsung či Apple.

Nejhodnotnější a nejžádanější výhru pak můžeš získat jednou do roka Chceme, aby si naši klienti po skvěle odvedené práci po zásluze odpočinuli. Každý rok proto soutěžíme mezi úspěšnými klienty 90 denní výzvy, a to o zájezd pro dva k moři v hodnotě 30 000 Kč. Na co ještě čekáš ty?

  • Soutěže o hodnotné ceny se mohou zúčastnit pouze klienti, kteří splní podmínky 90 denní výzvy, kterými je nabrání 3 kg svalové hmoty v období 90 dnů nebo redukce nejméně 5 nadbytečných kilogramů v období tří následujících měsíců od zahájení 90 denní výzvy s produkty společnosti FitChallenge, s.r.o. Úspěšným klientem se myslí klient, který svou výzvu splní v daném kalendářním roce počínaje od data měsíce ukončení jeho výzvy.
  • Soutěže, která probíhá každý měsíc, se může klient zúčastnit pouze tehdy, zda v ten daný měsíc splnil podmínky své 90 denní výzvy. Znova se losování může zúčastnit v případě, že opět splní 90 denní výzvu. Počet účastí není omezen.
  • Společnost FitChallenge, s.r.o. si vyhrazuje právo na volbu deseti nejlepších proměn programu 90 denní výzvy. Klienti, kteří budou mezi úspěšně vybráni, následně pomocí sociálních sítí budou sbírat hlasy pro svojí proměnu.

Aby klient mohl vstoupit do soutěže o všechny hodnotné ceny, musí na začátku své výzvy zveřejnit video či fotografie, že se výzvy účastní, a to podle pravidel, které jsou zveřejněny na internetových stránkách www.projekt90.cz v kategorii „Výzva“ (důležité je zveřejnění postavy ve spodním prádle nebo zveřejněním vaší váhy během natáčení videa)

Redakce | 06.01.2018

Komentáře

Zatím nikdo nehodnotil - buďte první!
Nahoru