Zpět na přispěvky
Den 1.jpg

Rok 2018 je můj! Tohle tady ještě nebylo…

Většinou je první článek o tom, že se vám píšící představí…Já to nebudu nějak přehánět, protože se mnou teď budete trávit dost času a postupně se o mě pár věcí dozvíte. Co je ale důležité?! Pracuji 14 hodin denně, nemám na nic moc čas.

Vždy jsem miloval sport a byl jsem většinu života v kondici…Je to asi tři roky, kdy se tato situace změnila. Proto jsem se rozhodl spolu s parťákem Martinem založit projekt, který bude prostě a jednoduše vyhovovat co nejvíce mně samotnému a pomůže mi změnit můj život opět ke spokojenějšímu a hlavně zdravějšímu já.

Vyklubala se z toho nakonec myšlenka, která dokázala sjednotit na jednom místě talentované trenéry, vzdělané nutriční terapeuty, lékaře a známé tváře (o všech budu postupně psát a dozvíte se jejich příběhy). Abych se vrátil k podstatě věci. Chtěl jsem zase shodit, být v kondici, líbit se a hlavně – cítit se skvěle…Vznikla 90dennivyzva.cz

A teď k mému nadpisu „Tohle tady ještě nebylo“…Nenašel jsem žádný portál, projekt, který by sjednotil na jednom místě to, co my. 7 individuálních online 90denních tréninkových programů zaměřených na předem definovaný cíl, možnost nechat si vygenerovat systémem výzvu na míru (skoro 6000 tréninkových variací), osobní konzultant pro každého klienta, jídelníček na míru nebo rozbor jídelníčku od nutričních terapeutů (ne od výživových poradců – rozdíl si brzy vysvětlíme), lékařské konzultace, výživový nápoj, který dokáže nahradit jakékoli denní jídlo a to není stále všechno. Nemůžu vám ale prásknout vše hned najednou. :-)

A opět zpět k mému nadpisu „Tohle tady ještě nebylo“…Pracovali jsme usilovně a mnohdy jsme dostávali zprávy, nabídky, abychom si objednali „reálnou proměnu klientů“, aby náš portál byl pro ostatní lákavější. Na to my ale…Každý z našich trenérů má za sebou úspěšnou historii. Jinak bychom si je ani nevybrali…Co je ale podstatné. Chci, abyste viděli, že to, co jsme vytvořili je promyšlené, je efektivní a splní svůj účel.

Ten, kdo vám to denně bude ukazovat, jsem já. Mám za sebou první trénink ve výzvě „Tukožrout“. Proč jsem si vybral tuhle výzvu a jak hrozně vypadám bez trička (ne, že by to s trikem bylo lepší ) a jak budu vypadat za 90dní, tak to si brzy prohlídnete..Sle­dujte náš blog, Facebook a hlavně – Pojďte do toho se mnou! 90dennivyzva.cz

A zde můj podpis: Jiří Kubeš :-)

Tak a už není cesty zpět!

Jiří Kubeš - Spoluzakladatel Projektu 90 | 02.01.2018

Komentáře

Zatím nikdo nehodnotil - buďte první!
Nahoru