Snimek obrazovky 2018-01-06 v 16.43.55.png

Za tvůj úspěch tě odměníme!

Během tvé cesty k pevnému zdraví a vysněné postavě ti budeme neustále na blízku. Vždy se na nás obracej pro radu! Společně to zvládneme a věříme, že si na konci 90 denní Výzvy budeme moci společně říct: „Dokázali jsme to!“ Navíc, když Výzvu splníš, budeš mít možnost získat hodnotné ceny. Máme pro tebe tři kategorie ocenění za to, že jsi to zvládl/a a nakročili jsme správným směrem k zdravému životnímu stylu a spokojenému životu.

První odměna přichází každý měsíc Každý měsíc vybereme klienty, kteří úspěšně dokončili náš 90 denní program. Ti získají možnost výběru z celé řady našich produktů, a to do celkové částky 2000 Kč. Je jenom na tobě, které z našich produktů si vybereš.

Druhý stupeň odměn přichází každého půl roku Každého půl roku máme pro tři úspěšné klienty hodnotné poukazy. Šťastlivci mohou získat například poukaz na luxusní dovolenou pro dva v ČR, nákup zboží ve vybraných obchodech v hodnotě 7 000 Kč nebo našlapaný mobilní telefon od společnosti Samsung či Apple.

Nejhodnotnější a nejžádanější výhru pak můžeš získat jednou do roka Chceme, aby si naši klienti po skvěle odvedené práci po zásluze odpočinuli. Každý rok proto soutěžíme mezi úspěšnými klienty 90 denní výzvy, a to o zájezd pro dva k moři v hodnotě 30 000 Kč. Na co ještě čekáš ty?

  • Soutěže o hodnotné ceny se mohou zúčastnit pouze klienti, kteří splní podmínky 90 denní výzvy, kterými je nabrání 3 kg svalové hmoty v období 90 dnů nebo redukce nejméně 5 nadbytečných kilogramů v období tří následujících měsíců od zahájení 90 denní výzvy s produkty společnosti FitChallenge, s.r.o. Úspěšným klientem se myslí klient, který svou výzvu splní v daném kalendářním roce počínaje od data měsíce ukončení jeho výzvy.
  • Soutěže, která probíhá každý měsíc, se může klient zúčastnit pouze tehdy, zda v ten daný měsíc splnil podmínky své 90 denní výzvy. Znova se losování může zúčastnit v případě, že opět splní 90 denní výzvu. Počet účastí není omezen.
  • Společnost FitChallenge, s.r.o. si vyhrazuje právo na volbu deseti nejlepších proměn programu 90 denní výzvy. Klienti, kteří budou mezi úspěšně vybráni, následně pomocí sociálních sítí budou sbírat hlasy pro svojí proměnu.

Aby klient mohl vstoupit do soutěže o všechny hodnotné ceny, musí na začátku své výzvy zveřejnit video či fotografie, že se výzvy účastní, a to podle pravidel, které jsou zveřejněny na internetových stránkách www.projekt90.cz v kategorii „Výzva“ (důležité je zveřejnění postavy ve spodním prádle nebo zveřejněním vaší váhy během natáčení videa)

Redakce | 06.01.2018
Celý článek

Den 3. za mnou! Výmluvy se nehodí, radši makej

Včera jsem slíbil, že se budu pomalu představovat. Dneska jsem to pojal tak, že se Vám ukážu na živo ve videu. Žádný fešák, ale třeba až společně dokončíme 90denní výzvu, tak to bude lepší :-D

Přišel jsem domů lehce po čtvrt na deset. Kde jsem se to celý den poflakoval? Byl jsem v práci…:-D Pracuji v médiích a pohybuji se v online prostředí. Je to skvělá práce. Vždycky jsem chtěl mít možnost pracovat odkudkoli a představoval jsem si, že skrze obrazovku budu řídit celičký svět. Prostě takový ten typický snílek, který se snaží jít za svým. Kromě médií se věnuji i obchodu. Tahle volba byla jasná. Baví mě se potkávat s novými zajímavými lidmi a také nechci, aby se ze mě kvůli práci u počítače stal asociál :-D Další poodhalení o mé „hrozně zajímavé osobě“ zase příště…

K dnešnímu tréninku. Doma katastrofa. Celý byt vzhůru nohama a minimálně tři dny tu budou dělníci. Navíc, jak jsem říkal. Přišel jsem ve čtvrt na deset. Chcete přiznání. Mě se tak strašně nechtělo cvičit…Každopádně máme svůj cíl, ne snad?! Jak to probíhalo se mrkněte na video…a teď už dobrou noc

Jirka

Jiří Kubeš - Spoluzakladatel Projektu 90 | 03.01.2018
Celý článek
Den 1.jpg

Rok 2018 je můj! Tohle tady ještě nebylo…

Většinou je první článek o tom, že se vám píšící představí…Já to nebudu nějak přehánět, protože se mnou teď budete trávit dost času a postupně se o mě pár věcí dozvíte. Co je ale důležité?! Pracuji 14 hodin denně, nemám na nic moc čas.

Vždy jsem miloval sport a byl jsem většinu života v kondici…Je to asi tři roky, kdy se tato situace změnila. Proto jsem se rozhodl spolu s parťákem Martinem založit projekt, který bude prostě a jednoduše vyhovovat co nejvíce mně samotnému a pomůže mi změnit můj život opět ke spokojenějšímu a hlavně zdravějšímu já.

Vyklubala se z toho nakonec myšlenka, která dokázala sjednotit na jednom místě talentované trenéry, vzdělané nutriční terapeuty, lékaře a známé tváře (o všech budu postupně psát a dozvíte se jejich příběhy). Abych se vrátil k podstatě věci. Chtěl jsem zase shodit, být v kondici, líbit se a hlavně – cítit se skvěle…Vznikla 90dennivyzva.cz

A teď k mému nadpisu „Tohle tady ještě nebylo“…Nenašel jsem žádný portál, projekt, který by sjednotil na jednom místě to, co my. 7 individuálních online 90denních tréninkových programů zaměřených na předem definovaný cíl, možnost nechat si vygenerovat systémem výzvu na míru (skoro 6000 tréninkových variací), osobní konzultant pro každého klienta, jídelníček na míru nebo rozbor jídelníčku od nutričních terapeutů (ne od výživových poradců – rozdíl si brzy vysvětlíme), lékařské konzultace, výživový nápoj, který dokáže nahradit jakékoli denní jídlo a to není stále všechno. Nemůžu vám ale prásknout vše hned najednou. :-)

A opět zpět k mému nadpisu „Tohle tady ještě nebylo“…Pracovali jsme usilovně a mnohdy jsme dostávali zprávy, nabídky, abychom si objednali „reálnou proměnu klientů“, aby náš portál byl pro ostatní lákavější. Na to my ale…Každý z našich trenérů má za sebou úspěšnou historii. Jinak bychom si je ani nevybrali…Co je ale podstatné. Chci, abyste viděli, že to, co jsme vytvořili je promyšlené, je efektivní a splní svůj účel.

Ten, kdo vám to denně bude ukazovat, jsem já. Mám za sebou první trénink ve výzvě „Tukožrout“. Proč jsem si vybral tuhle výzvu a jak hrozně vypadám bez trička (ne, že by to s trikem bylo lepší ) a jak budu vypadat za 90dní, tak to si brzy prohlídnete..Sle­dujte náš blog, Facebook a hlavně – Pojďte do toho se mnou! 90dennivyzva.cz

A zde můj podpis: Jiří Kubeš :-)

Tak a už není cesty zpět!

Jiří Kubeš - Spoluzakladatel Projektu 90 | 02.01.2018
Celý článek
Nahoru