FAQ

Časté otázky k portálu 90dennivyzva.cz

Jak dlouho výzva trvá a mohu ji v půlce přerušit?

Jak už sám název napovídá. Výzva trvá 90 dní. Vždy můžete výzvu přerušit a později najet na nový program. Postup je velmi jednoduchý. Tlačítko na přerušení výzvy najdete na svém profilu.

Zvládnu tuto výzvu, i když jsem úplný začátečník?

Naše výzva má přes 6000 variací. Přizpůsobí se každému cíli a také každému z Vás. Tréninky jsou rozdělené do několika úrovní, a to pro úplné začátečníky až po pokročilé.

Co mám dělat, když už výzvu dokončím

Pokračujte ve sportování a ve zdravém stravování. Po dokončení výzvy se pochlubte okolí, co vše jste za 90 dnů dokázali. Následně se můžete nastavit vyšší úroveň a pokračovat v dalším programu nebo si nastavit udržení si formy pokud jste už spokojeni s výsledky.

Poradí mi někdo, když si nebudu vědět rady?

Samozřejmě! Pokud potřebujete radu s jídelníčkem, piště na jidelnicek@projekt90.cz, pokud se cvičením, tak na trenink@projekt90.cz a pokud s čímkoli jiným, tak nám dejte vědět na info@projekt90.cz

Časté otázky k jídelníčkům

Co mám dělat, když v jídelním plánu objevím potravinu, kterou nejím?

Napište, prosím, zprávu na e-mailovou adresu jidelnicky@projekt90.cz. Do zprávy uveďte telefonní číslo, Vaše jméno a potravinu, kterou byste v jídelníčku potřebovali nahradit. Do přílohy přiložte jídelní plán, kterého se změna týká. Naši odborníci Vám odpovědí na e-mail, nebo v případě nutnosti rozšířené konzultace Vás budou kontaktovat telefonicky.

Je možné jednotlivé dny v jídelním plánu duplikovat a použít jeden den dvakrát po sobě?

Ano, je to možné. Tato metoda Vám může ušetřit čas při vaření jídel. Připravte si hlavní chody pro následující dva dny dopředu.

Co když plánuji, např. o víkendu, dlouhou túru a vím, že si nemohu připravit jídla přesně podle jídelního plánu?

Připravte se na tyto specifické dny dopředu. Základem jsou svačiny, které si zabalte do batohu. Myslete také na pitný režim a mějte s sebou dostatek vody na celý den. Hlavní chody je možné vzít také s sebou do krabičky. Volte jídlo, které Vám bude chutnat i za studena. Druhou možností je rozvrhnout výlet tak, že se předem podíváme na trasu výletu a vybereme restauraci, kterou budeme moci navštívit, chvíli si zde oddychnout a nabrat síly. Ideálním řešením se může jevit také náš koktejl plný živin – Challenger, který spolu se šejkrem, který obdržíte ke každému balíčku, pomůže vyřešit nejednu svačinu, a Vy tak můžete výletovat s čistým svědomím a dostatkem energie.

Nestíhám snídat nebo svačit, jak se to dá řešit?

V případě, že nejste ranní ptáče a raději si přispíte 20 minut, než abyste si připravovali snídani, máte 2 možnosti. Prvním tipem je připravovat si snídani předchozí večer. To Vám ušetří cenné minutky a ráno tak budete mít za úkol snídani pouze zkonzumovat. Určitě nedoporučujeme opouštět domov bez snídaně. Tip číslo dvě šetří veškerý čas a zajišťuje, že tělu dodáte vše potřebné hned prvním jídlem dne. Jde o náš koktejl Challenger, který svým obsahem bílkovin, sacharidů, všech potřebných vitamínů a minerálů, zajišťuje velmi kvalitní start dne. Vychutnejte si tak lahodnou snídani připravenou do jedné minuty.

Co když si nestíhám vařit? Připravujte si jídla na dva až tři dny dopředu, popřípadě vyhledejte kvalitní podnik v blízkosti Vaší práce nebo školy, kde Vám zaručí nabídku jídel vhodnou pro Váš jídelníček. V případě, že i tak budete v přípravě jídel nešťastni z důvodu časové náročnosti, kontaktuje svého konzultanta Projektu 90, který s Vámi situaci probere a navrhne řešení, které Vám bude vyhovovat.

Je možné, že jsem našel/našla v jídelníčku chybu ve složení jídel nebo posloupnosti plá­nu?

Ano, možné to určitě je. Jsme jenom lidé a vzhledem k tomu, že připravujeme opravdu každý jídelníček na míru, můžeme chybovat. Prosíme Vás v tomto o pochopení a v případě, že získáte pochybnosti, kontaktuje nás prosím s dotazem na e-mail jidelnicky@projekt90.cz. Váš dotaz zpracujeme, záležitost vysvětlíme a případnou chybu rádi opravíme.

Je každý konzultant Projektu 90 výživovým poradcem a mohu se na něho obrátit s žádostí o radu?

Každý náš konzultant není certifikovaným poradcem pro výživu. Naše spolupracovníky neustále vzděláváme v oblasti výživy, nicméně na začátku spolupráce nás zajímá především zápal jedince o pomoc druhým. Váš konzultant tak může být pouze zprostředkovatelem mezi Vámi a odborníky naší společnosti. Naší filosofií je přátelský vztah s našimi klienty. Proto se na svého konzultanta určitě obraťte. Rada Vám bude poskytnuta buď přímo od konzultanta, nebo bude dotaz předán odborníkům, kteří Vám rádi pomohou.

Co vše počítáme do pitného režimu?

Do pitného režimu patří voda a čaje – zelené, bylinkové, ovocné. Ke svému příjmu tekutin nepočítejte pivo ani jiné alkoholické nápoje, mléko, kávu a černé čaje. Minerální vody by neměly tvořit větší část pitného režimu, berte je pouze jako doplňkové nápoje. Dejte si pozor také na ochucené vody. Většinu těchto nápojů z obchodů také nelze přičítat k pitnému režimu kvůli vysokému obsahu cukrů.

Časté otázky ke cvičebnímu plánu

Kdo vytváří cvičební plán na míru?

Cvičební plán na míru vytvářejí naší odborníci, kteří jsou školeni a jsou držiteli potřebných certifikátů a diplomů. Pečlivě si své spolupracovníky vybíráme. Jsme napojeni na několik vzdělávacích institucí, kde se pravidelně náš tým vzdělává a předává si zkušenosti s ostatními specialisty.

Jak dlouho trvá, než dostanu svůj cvičební plán na míru?

Každou žádost posuzujeme a pečlivě zpracováváme tak, abychom odvedli tu nejlepší práci a Vy byli naprosto spokojeni. Tato procedura zabere přibližně 5–7 dnů.

Bude můj cvičební plán na míru nahrán do portálu 90denní výzvy nebo dostanu PDF soubor?

Záleží pouze na Vás. My Vám každopádně nabízíme automaticky obě možnosti. Naši trenéři Vám nahrají tréninky do portálu a zároveň Vám zašlou i PDF soubor. V emailu Vás pak seznámí se vším, co je potřeba dodržovat a vždy Vám budou nablízku, když budete potřebovat poradit.

Co když mi cvičební plán nebude vyhovovat?

Dbejte na to, abyste naše specialisty vždy upozornili, jaké zdravotní problémy Vás trápí. Je to nutné k tomu, aby byl váš cvičební plán sestaven opravdu kvalitně a efektivně. Pokud Vám přesto nebudou sedět cviky nebo celá skladba tréninků, napište nám na trenink@projekt90.cz. Rádi Vám celý plán upravíme, abychom dosáhli stanovených cílů.

Co všechno potřebuji, když si nechám sestavit cvičební plán na míru, a to pro cvičení doma?

Náš program je velmi rozsáhlý. Můžete zvolit cvičení s vlastní vahou, expandery, které najdete v našem eshopu, a který zdarma dostane k každému balíčku, a nebo činky, které lze nahradit různými pomůckami z domova. Dále nabízíme program s gymballem, který si můžete pořídit v jakékoli prodejně se sportovními pomůckami.

Nahoru